Transfery na lotniska, dworce…

Wybierasz się w dłuższą podróż? Potrzebny Ci bus na lotnisko lub dworzec? Mamy ofertę skrojoną na takie potrzeby. Niezależnie od rozkładu jazdy, przewieziemy Ciebie i bagaże bezpiecznie i na czas. A jeśli po odbytej podróży nie chcesz martwić się o transfer do hotelu, również oferujemy swoją pomoc!

Świadczymy usługi przewozowe komfortowymi busami marki Opel Vivaro, które pomieszczą nawet duże grupy osób wraz z bagażami. Flota naszych aut jest wyposażona w najnowocześniejsze udogodnienia, dzięki którym podróż będzie czystą przyjemnością, m.in. lokalizatory GPS, które umożliwiają sprawdzenie położenia busa oraz warunków drogowych w każdym momencie podczas trasy.

Wykwalifikowana załoga

Nasi kierowcy to profesjonaliści z długoletnim stażem. Jeździli już wszędzie i doskonale wiedzą, jak zadbać o to, aby Twoja podróż minęła szybko i w przyjemnej atmosferze. Twój komfort to dla nas podstawa, podobnie jak bezpieczeństwo podczas przewozu osób, dlatego zadbaliśmy o odpowiednie certyfikaty, potwierdzające wysokie kompetencje naszej załogi. Poza doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do Klienta, posiadamy niezbędne uprawnienia:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym i Krajowym Transporcie Drogowym Osób
  • Licencję na Wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego w Zakresie Przewozu Osób. Jeździmy na każde lotnisko

Oferujemy transport na lotniska w całej Polsce. Poniżej lista lokalizacji, do których alejade.pl oferuje transport:

Jedź na wakacje, w podróż służbową albo krótki wypad na narty z głową wolną od zmartwień – wszystkim się zajmiemy! Zarezerwuj z wyprzedzeniem termin transferu, najlepiej w obie strony i po kłopocie! Gwarantujemy preferencyjne ceny i ofertę skrojoną specjalnie na Twoje potrzeby.