Przewóz osób Zielona Góra. Wynajem Busa z kierowcą Zielona Góra

Przewóz osób Zielona Góra

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę na przewozy osobowe Zielona Góra – dowolna lokalizacja na mapie Polski, Europy, a może chcesz jechać jeszcze dalej? Skontaktuj się z nami i wspólnie opracujmy Twoją trasę do pracy, na wakacje, na spotkanie, na imprezę… Nie jest ważne, o jakiej porze dnia lub nocy potrzebne Ci są nasze przewozy osobowe. Zielona Góra jest przez nas obsługiwana 24/7, 7 dni w tygodniu.

To, czym zajmujemy się od wielu lat, to profesjonalny przewóz osób. Zielona Góra to nasze rodzinne miasto, w którym postanowiliśmy rozwijać biznes i był to strzał w dziesiątkę! Przewozimy pasażerów własnymi, wysokiej klasy busami, które pomieszczą nawet 9 osób.

Dokąd konkretnie możesz z nami pojechać?

Działamy szeroko. Nasz biznes to nie tylko przewozy osób Zielona Góra i okolice. Z nami możesz zwiedzić więcej świata. Naszym Klientom oferujemy:

  • busy do Niemiec,
  • busy do Holandii,
  • busy do Anglii,
  • busy do Włoch.

Zielona Góra jest naszą bazą wypadową, z której możesz dostać się w dowolny zakątek naszego kraju lub Europy. Usługi Alejade.pl to pełen komfort – obejmują nie tylko użyczenie pojazdy ale kompletny wynajem busa z kierowcą. Zielona Góra jest położona na zachodniej stronie Polski, więc szczególnie często podróżujemy stamtąd do naszych sąsiadów zza Odry.

Nie jesteśmy jak inne firmy przewozowe

Zielona Góra jest nam szczególnie bliska, dlatego zakładając firmę chcieliśmy, aby nasz biznes był wyjątkowy, aby czymś wyróżniał nasze miasto. Nie jest sztuką oferować usługi transportowe. Zielona Góra to miasto, na którego terenie działa niejedna firma oferująca transport osób. Zielona Góra nie miała jednak takiej oferty jak nasza – całkowicie skrojonej pod potrzeby Klienta, przez całą dobę. Tym się wyróżniamy i za to najbardziej cenią nas pasażerowie Alejade.pl