Podróże osobowe z alejade.pl

Wakacje, delegacja służbowa, wyjazd okolicznościowy, nieplanowa podróż. Możemy pomóc Ci w zaspokojeniu każdej z tych potrzeb, a konkretniej nasze przewozy osobowe. Toruń jest Twoją bazą wypadową? Nic prostszego. Przyjedziemy po Ciebie i przewieziemy dokładnie tam, gdzie potrzebujesz! Za dnia, w nocy, w pojedynkę lub w grupie – z alejade.pl zawsze dojedziesz na czas do celu!

Czym zajmuje się alejade.pl?

Naszą flagową usługą jest krajowy przewóz osób (Toruń odwiedzamy bardzo często). Nasza oferta to skrojone na miarę przewozy osobowe Toruń i inne miasta w Kujawsko-Pomorskim, jak i w innych częściach Polski. Jak dużym zainteresowaniem w mieście Kopernika cieszą się przewozy osób? Toruń i okoliczne miejscowości odwiedzamy często, ponieważ często przewóz busami jest najwygodniejszą i najszybszą formą komunikacji dla osób prywatnych i firm i tu z pomocą przychodzą firmy przewozowe. Toruń podróżuje tak naprawdę po całym kraju w celach turystycznych oraz zawodowych, więc nierzadko można spotkać na tym terenie auta sygnowane logo alejade.pl.

Jeździmy też poza Polską

Swoim Klientom proponujemy liczne destynacje, nie tylko krajowe. Oferujemy:

  • busy do Niemiec,
  • busy do Holandii,
  • busy do Anglii,
  • busy do Włoch.

Toruń jest ważną bazą wypadową do tych krajów, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługę oraz niezbędny sprzęt do jej realizacji. Korzystanie z naszej oferty zawsze oznacza 100% komfortu i dobrą cenę na wynajem busa z kierowcą. Toruń-Europa w mgnieniu oka!