Potrzebujesz transportu?

Interesują Cię przewozy osobowe? Poznań to miejsce, w którym mieszkasz lub pracujesz? Doskonale się składa, możesz zabrać się w podróż prywatną lub służbową z alejade.pl! Wozimy na lotnisko, dworce lub bezpośrednio z miasta A do miasta B. Odległość nie gra roli!

Czym zajmuje się alejade.pl?

Oferujemy m.in. krajowy przewóz osób (Poznań jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez nas miejsc). Ściślej rzecz ujmując nasz biznes to przewozy osobowe Poznań i inne miasta w Wielkopolsce. Dlaczego zdecydowaliśmy się oferować przysłowiowym „Pyrom” nasze przewozy osób? Poznań i mniejsze miasta w zachodniej części naszego kraju są popularną bazą wypadową dla turystów, osób pracujących zagranicą oraz delegatów firm i instytucji. Najczęstszą destynacją dla takich osób są państwa Europy sąsiadujące z nami od strony Odry, stąd firmy przewozowe Poznań traktują jako jeden z ważniejszych punktów na mapie Polski. Nie jesteśmy wyjątkiem.

Dokąd jeździmy?

Alejade.pl ma w swojej ofercie m.in.:

  • busy do Niemiec,
  • busy do Holandii,
  • busy do Anglii,
  • busy do Włoch.

Poznań jest dla nas jednym z przystanków, z których można wsiąść na pokład alejade.pl. Komfort naszych pasażerów jest dla nas kluczowy, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe Poznań- Europa. Nasze auta są wyposażone w udogodnienia, które uprzyjemniają nawet długie podróże.

Wynajem busa z kierowcą

Poznań to miasto, z którego często zabieramy pasażerów do rozmaitych destynacji krajowych i zagranicznych. Nasza załoga to profesjonaliście w każdym calu, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie transport osób. Poznań znamy jak własną kieszeń, podobnie jak inne miasta Europy, więc nie masz się o co martwić – dowieziemy Cię sprawnie i bezpiecznie na miejsce o dowolnej porze dnia i nocy.