Kochamy podróżować

Kochasz podróże ale podróżowanie autem już nie bardzo? Nerwowe przejazdy na ostatni moment na lotnisko to niechciana konieczność? Gonitwa za samolotem, który czeka niecierpliwie na pasie startowym odbiera Ci przyjemność z wyjazdu? Recepta jest jedna – przewóz osób. Leszno jest świetną bazą wypadową, więc usługi transportowe Leszno – dowolne lotnisko lub dworzec to minimum kłopotu.

Oferta skrojona na miarę

Alejade.pl oferuje zarówno prywatny jak i firmowy transport osób. Leszno to jedno z miejsc, do których często jeździmy oferując przewozy busami. Leszno jest nam zawsze po drodze! Nasi kierowcy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z długoletnim stażem i niezbędnymi certyfikatami. Nasza usługa jest skrojona tak, aby zapewnić podróżującym pełen komfort – oferujemy profesjonalny wynajem busa z kierowcą.

Leszno, jesteście gotowi na drogę? Mamy dla Was m.in.:

  • busy do Niemiec,
  • busy do Holandii,
  • busy do Anglii,
  • busy do Włoch.

Leszno jest przyjemnym miejscem do życia ale miło czasem wyjechać poza jego granice, prawda?

Najwyższej jakości przewozy osobowe

Leszno odwiedzamy kilka razy w tygodniu i chętnie tam wracamy po naszych Klientów. Wozimy ich na spotkania biznesowe, wakacje, imprezy okolicznościowe albo na zakupy. Nasze zajęcie to nasza pasja, dlatego oferujemy wyłącznie najwyższej jakości przewozy osób. Leszno leży blisko naszej rodzimej miejscowości, co dodatkowo sprawia nam satysfakcję. Nie jesteśmy jak inne firmy przewozowe. Leszno jest dla nas jak drugi dom, a przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!