Lubisz podróżować? Marzy Ci się kolejny wyjazd w tropiki albo do nieodległej krainy polskich jezior? Alejade.pl oferuje swoje usługi transportowe! Głogów wcale nie jest tak daleko od wypoczynkowych kurortów, zobaczysz! Mamy w ofercie profesjonalne, w pełni komfortowe przewozy osobowe Głogów – dowolna lokalizacja. Możesz z nami jechać na lotnisko, na dworzec, na wakacje, na krótsze lub dłuższe zakupy, na imieniny do cioci, na imprezę sportową z przyjaciółmi, na spotkanie biznesowe, na wycieczkę po okolicy, gdzie tylko chcesz...

Gdzie jeździmy?

Wyjazd krajowy i za granicę to żaden problem. Wystarczy tylko, że określić swój cel, a dostaniesz od nas personalizowaną ofertę skrojoną dokładnie na Twoje potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • busy do Niemiec,
  • busy do Holandii,
  • busy do Anglii,
  • busy do Włoch.

Głogów jeszcze nigdy nie był tak blisko reszty Europy! Jak wyglądają nasze przewozy osób? Głogów odwiedzamy o wskazanej przez Ciebie porze i zabieramy Ciebie oraz bagaż na wskazane miejsce. Wcześniej musisz jedynie dać nam znać jaki termin Cię interesuje i już! Kontaktujesz się z nami dowolną drogą – mailową, telefoniczną, albo za pośrednictwem Facebook.

Wysokiej jakości transport osób

Głogów to miasto położone na Dolnym Śląsku, z którego stosunkowo łatwo dostać się do naszych niemieckich sąsiadów. Dlatego często realizujemy na tej trasie przewóz osób. Głogów – Niemcy - tę drogę znamy doskonale! Nasi kierowcy i ich doskonałe umiejętności oraz komfortowa flota busów sprawiają, że nie jesteśmy jak inne firmy przewozowe. Głogów może liczyć na wysokie bezpieczeństwo, terminowość i pełną dyspozycyjność – jeździmy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą przewagą jest też kompleksowa usługa – oferujemy wyłącznie pakiet, czyli wynajem busa z kierowcą. Głogów zgłasza zapotrzebowanie na profesjonalne przewozy busami? Głogów może liczyć na alejade.pl!