Profesjonalne przewozy osób

Podstawową działalnością firmy Alejade.pl jest przewóz osób prywatnych oraz pracowników firm. Nie jesteśmy jak inne firmy przewozowe – oferujemy przewozy busami przez całą dobę, a przebieg trasy jest w pełni zależny od potrzeb Klientów. Usługi transportowe często wymagają elastycznego podejścia i szybkich reakcji. I tak właśnie działamy. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem oraz na Messengerze 24/7 i czekamy na zgłoszenia. Ceny naszych usług są konkurencyjne i podlegają negocjacjom, w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów. Wybierz tylko cel podróży, Alejade.pl pomoże Ci go osiągnąć!

Krajowe i zagraniczne przewozy osobowe

Jeździmy wszędzie. Po kraju albo po całej Europie. W naszej ofercie można znaleźć zarówno przewozy busami po Polsce, jak i zagraniczne propozycje:

Baza naszych busów znajduje się w Zielonej Górze ale zawieźć możemy Cię gdzie tylko chcesz.

Nie mamy stałych tras – to, dokąd pojedziemy, zależy od Ciebie!

Nowoczesna flota busów

Transport osób w naszym wykonaniu to w 100% komfortowe doświadczenie. Dysponujemy flotą nowoczesnych, bezpiecznych busów marki Opel Vivaro (roczniki produkcji 2016 i 2017), wyposażonych we wszelkie wygody na czas podróży. Każde z naszych aut ma wbudowany lokalizator GPS, umożliwiający bieżące śledzenie położenia pojazdu oraz dane dotyczące podróży. Przewóz osób to usługa, która jak żadna inna działalność, wymagają zagwarantowania bezpieczeństwa, dlatego dodatkowo dysponujemy w trakcie podróży ubezpieczeniem NNW, OC dla pasażerów. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Wykwalifikowani kierowcy

Nasi kierowcy to wykwalifikowana załoga z wieloletnim doświadczeniem, która dowiezie Cię na miejsce sprawnie i bezpiecznie. Nasz zespół posiada niezbędne dokumenty, potwierdzające wysokie kwalifikacje w zakresie przewozu osób:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym i Krajowym Transporcie Drogowym Osób
  • Licencję na Wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego w Zakresie Przewozu Osób.

Kierowcy Alejade.pl to w 100% profesjonaliści w swoim fachu, którzy zadbają o komfort podczas podróży i najwyższy standard świadczonych usług.